Banyo Bataryaları

Banyo bataryaları çalışma ve işleyiş sistemleri olarak iki farklı gruba ayrılmaktadırlar. Bunlar sensörlü ve sensörsüz olarak adlandırılmaktadır. Genellikle sensörsüz olan musluk tipleri ev kullanıcıları ve fazla kullanım sıklığı olmayan ortamlar için idealdir. Ama şıklığa ve görselliğe önem veren bir çevrede ve kişilikte iseniz sensörlu lavabo bataryaları oldukça kullanışlı ve isteklerinize cevap verebilecek niteliktedir. Sensörlü bataryalar genellikle çok kullanıcıya hitap eden otel, restoran, alışveriş merkezleri, sinemalar, halka açık yerlerdeki v.b birçok mekânda daha çok kullanılmaktadır. Musluklar piyasada bulunan birçok musluk modelleri ile göze ve kolay kullanıma, pratikliğe oldukça önem vermektedir. Lavabo bataryaları arasında birbirinden ayıran özellik sensörlü bataryaların altına elinizi koyduğunuzda algılayarak su vermesi ve ellerin sinyal bölgesinden çıktığında suyu tekrar kesmesidir.

Bu özellik ile sensörlü olan banyo bataryalarının hem açma kapama gibi bir derdi ortadan kaldırması, hem de akan suyun tasarrufu yapılarak su kaybını önlemek planlanmıştır. Lavabo bataryaları yapıları bakımından bulunan su tesisatına da uygun olmaları gerekmektedir. Sensözsüz muslukları ile de uzun vadede iyi bir hizmet alarak tatmin olabilmektesiniz. Bu musluklar genellikle klasik görünümlü mavi(soğuk) kırmızı(sıcak) olmak üzere iki ayrı topuzdan oluşmaktadır.

Tasarımlarından dolayı birçok seneğe ayrılan lavabo bataryaları tezgâha kolayca monte edilebilen, kullanımı pratik ve en az su miktarı harcayan bir model seçerseniz eğer uzun vade de su tüketiminden kazançlı çıkmamak elde değil. Ayrıca duvara monte edilebilen musluklar ve lavabo bataryaları da oldukça dayanıklı ve sağlamlık açısından üst seviyede olmaktadır.

kelimeler

  • banyo batarya fiyatları
  • banyo batarya modelleri
  • banyo batarya
  • duş muslukları
  • banyo bataryaları fiyatları
  • banyo bataryası fiyatları
  • lavabo bataryaları